Przejdź do treści

Fred Centrum
Obsługi Pojazdów

 • Jesteśmy partnerem firmy Bosch Car Service

 • Należymy do Sieci Naprawczej PZU

Fred – Centrum Obsługi Pojazdów to autoryzowany Partner Bosch Service i jeden z największych niezależnych serwisów samochodowych w Trójmieście.

Kompleksowa oferta, rozbudowane zaplecze narzędziowe i wykwalifikowany personel pozwalają nam już kilkanaście lat świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jako użytkownicy samochodów, często stajemy przed dylematem wyboru odpowiedniego serwisu. Niektórych z nas przyciągają atuty potężnych firm motoryzacyjnych. Kampanie reklamowe ukazujące uśmiechniętych mechaników i właścicieli pojazdów, promocyjne akcje serwisowe, czy piękne budynki z dużymi parkingami obok nich. Alternatywą dla pozostałej części zmotoryzowanych są małe i średnie serwisy samochodowe, gdzie Klient traktowany jest bardziej personalnie, a stawki za roboczogodzinę są zdecydowanie niższe niż u dużych konkurentów. Jakość świadczonych usług w tych miejscach jest jednak na różnym poziomie. Jak więc znaleźć złoty środek przy wyborze serwisu dla swojego auta?

Fred – Centrum Obsługi Pojazdów, stanowi dobre połączenie zalet zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw.

Pracujemy w gronie wykwalifikowanych ludzi, którzy sukcesywnie odbywają branżowe szkolenia. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Fakt, że jesteśmy firmą prywatną, pozwala nam na utrzymywanie bliskich relacji z Klientem i budowanie jego zaufania wobec naszej firmy. Tym sposobem łączymy profesjonalizm wysoce wyspecjalizowanych i autoryzowanych serwisów z kameralną i przyjazną atmosferą, jaką można uświadczyć w mniejszych firmach. Ceny naszych usług stanowią bardzo dobrą alternatywę dla wielkich sieciowych warsztatów.

Jesteśmy na rynku od 2007 roku. Zaczynaliśmy jako mały warsztat mieszczący się w Gdyni przy ulicy Wielkopolskiej. Od zawsze byliśmy nastawieni przede wszystkim na wysoki poziom świadczonych usług i zadowolenie Klienta. To przełożyło się na wymierne rezultaty w postaci ogromnej bazy stałych Klientów. Lata pracy pozwoliły nam zdobyć większe doświadczenie w sprawach mechaniki pojazdowej, wprowadzić system szkoleń dla naszych pracowników oraz zakupić najnowszy sprzęt do ich pracy. Po kilku latach, mogliśmy również zmienić lokalizację naszej firmy, aby zdobyć większe możliwości dalszego rozwoju. W roku 2012 staliśmy się w końcu serwisem z prawdziwego zdarzenia – z nowoczesnym zapleczem techniczno-naprawczym i powierzchnią ponad 1000 m2 do wykorzystania w miejscowości Bojano obok Gdyni. Lata mijały, a nasz potencjał zdawał się niewyczerpany. W 2020 roku zdecydowaliśmy, że wrócimy ze swoją działalnością w miejsce gdzie zaczynaliśmy, czyli do Gdyni. Otworzyliśmy nowy serwis – filię Fred – Centrum Obsługi Pojazdów / Bosch Service, która znajduje się w dawnym budynku ASO Citroen’a – ASO11. Wszystko to w centrum Gdyni z doskonałą lokalizacją przy głównej ulicy. Cały kompleks to przeszło 1 hektar terenu.

W obu naszych serwisach oferujemy naszym Klientom przytulne i dobrze wyposażone wnętrza oraz komfortową poczekalnię. Pyszna kawa i herbata oraz odrobina słodkości umilają czas spędzany w naszym serwisie, a dla Waszych milusińskich oddajemy kącik zabaw (Gdynia). To wszystko jednak zalety drugoplanowe. Najistotniejsza kwestia to nasza załoga. Zarówno pracownicy Biura Obsługi Klienta jak i diagności i mechanicy to profesjonaliści w branży. W ich ręce ze spokojem i bez obaw można oddać auto każdej marki. Jakość w przystępnej cenie? Zdecydowanie TAK.

Prywatny kapitał, zadowolenie Klienta i pasja motoryzacyjna to nasze najważniejsze pryncypia.

Cele postawione sobie przez nas przed laty, pozostały niezmienne. Prywatny kapitał, zadowolenie Klienta i pasja motoryzacyjna to nasze najważniejsze pryncypia. Ceny, to złoty środek warunków panujących na trójmiejskim rynku. Mamy taką strategię, ponieważ chcemy, aby nasz serwis wyznaczał standardy. Dążymy do tego, aby obsługiwać wszystkie samochody, bez względu na ich wiek. Te najnowsze, których właściciele z jakichś przyczyn nie chcą serwisować w autoryzowanych punktach napraw oraz te stare, których niejednokrotnie wartość napraw przekracza wartość całkowitą auta. Dzięki takiemu podejściu do prowadzenia biznesu, zawsze znajduje się u nas mnóstwo aut czekających na naszą interwencję.

Ilość samochodów na placu przed firmą to dla nas jeden z wyznaczników zaufania wśród ludzi. Mając pełne ręce pracy, możemy być świadomi tego, że Klienci wracają do nas i chętnie korzystają z usług serwisu. Tych w naszej ofercie nie brakuje i pod tym względem możemy mianować się jednym z liderów na Trójmiejskim rynku motoryzacyjnym. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, sporą liczbę podnośników gotowych zawsze przyjąć auto na stanowisko, personel wykwalifikowanych mechaników, diagnostów i elektryków. Czas pracy naszych serwisów znacząco wpływa na komfort współpracy z Klientem. Oczywiście na wszystkie usługi udzielamy gwarancji. Dodatkowo posiadamy własne stacje diagnostyczne i jesteśmy członkami Państwowej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, co wiąże się z uczestnictwem w szkoleniach związanych z aktualizacją wiedzy technicznej jak i przepisów obowiązujących w takich miejscach.

Paletę naszych usług otwiera właśnie wyżej wspomniana Stacja Kontroli Pojazdów.

Clou naszej działalności to oczywiście mechanika pojazdów osobowych. Wulkanizacja i profesjonalny serwis klimatyzacji to kolejne z punktów naszej oferty. Problemy związane z elektryką auta również nie są nam obce i prowadzimy diagnostykę, serwis oraz naprawę podzespołów elektrycznych i elektronicznych. Czy to wystarczy, żeby przekonać do nas niezdecydowanych klientów? Możemy jeszcze dodać, że prowadzimy sklep z częściami, usługi montażu i serwis alarmów samochodowych, pomoc drogową 24h/7 oraz wypożyczalnię samochodów. Wystarczy? Zapomnieliśmy już chyba tylko o przechowalni opon oraz usłudze przeglądu auta przed zakupem. To chyba komplet. A nie! … Chwila… mamy jeszcze przecież profesjonalną część blacharsko-lakierniczą, która wyposażona jest w bezpyłową komorę lakierniczą oraz kadrę fachowców z wieloletnim doświadczeniem pracujących wcześniej dla autoryzowanego serwisu. Wprowadziliśmy również stacjonarne usługi ubezpieczeń komunikacyjnych. Nasi agenci wybiorą dla Was najlepsze oferty i podczas rozmowy będą mogli wytłumaczyć Państwu wszelkie niejasności wynikające z różnic w zakresach ubezpieczeń proponowanych przez Towarzystwa. Na terenie firmy na naszych Klientów czeka również myjnia bezdotykowa czynna 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, na której mamy również stanowisko do mycia rowerów. W planach jest otwarcie pomieszczenia do Car-Detailingu, w którym będziemy chcieli szerzyć ideę wolno starzejących się samochodów. Za tym hasłem będziemy skrywać usługi pozwalające na przywracanie oraz utrzymanie auta w należytej  kondycji wizualnej. Oferta ma być skierowana do posiadaczy samochodów w każdym wieku. Przywracanie blasku lakieru, czyszczenie wnętrza wraz z najbardziej niedostępnymi dla odkurzaczy miejscami, mycie komory silnika. Ponadto renowacja plastików i tworzyw, które z biegiem czasu potrafią się zużywać. Jednym zdaniem… Wszystko dla Twojego auta!

Świadomość obcowania z prywatną firmą, pozwala naszym Klientom poczuć indywidualne podejście do jego problemów. Potrafimy również szybko reagować na wszystkie zgłaszane problemy, co różni nas zdecydowanie od wielkich sieciowych konkurentów. Dzięki swojemu doświadczeniu w branży jesteśmy przekonani, że dobra jakość i cena mogą iść w parze. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego serwisu i skorzystania z naszych usług.

Opinie naszych klientów

Super. Pan Piotr diagnosta,przesympatyczny i mega doświadczony człowiek!

Paweł M.

W końcu profesjonalny warsztat w centrum, szybka i miła obsługa ??

Piotr K.

Pełen profesjonalizm, obszerna wiedza mechaników. Naprawa autka zawsze wykonana na celujący. Pozdrowienia dla zespołu! Zawsze zadowolony klient ?

Agnieszka

Miła fachowa obsługa ???? Polecam ??

Piotr B.

Wiedza, doświadczenie i podejście do klienta. Gorąco polecam!

Eryk T.

Najlepszy znany mi serwis w Gdyni, naprawa auta rewelacja, laweta również:)polecam

Katarzyna

Bardzo profesjonalna obsluga, zero kolejek, szybkie dzialanie – zdecydowanie polecam

Mateusz B

Profesjonalni ludzie, wymiana opon sprawna szybka. Komunikacja z klientem super 🙂 polecam bardzo ☺

Katarzyna

Passat b8. Geometria kół zrobiona perfekcyjnie. Znowu mogę cieszyć się przyjemnością z jazdy. Obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Daria

Polecam ten warsztat. Miła obsługa wspaniały kontakt. Naprawiałem w citroenie automatyczną skrzynie biegów tylko ten warsztat sobie z nią poradził.

Maciej

Jesteśmy oficjalnym partnerem Arki Gdynia

Skorzystaj z formularza

  ul. J. Wybickiego 48, 84-207 Bojano

  Poniedziałek – Piątek : 8.00 – 18.00
  Sobota: 8.00 – 14.00

  +48 58 676 20 20 biuro@fred.com.pl

  Aleja Zwycięstwa 175, 81-521 Gdynia Orłowo

  Poniedziałek – Piątek : 7.30 – 21.00
  Sobota: 8.00 – 14.00

  +48 58 622 13 36 +48 609 888 505 biurogdynia@fred.com.pl