Przejdź do treści
Premiery na marzec

Premiery na marzec

Zima powoli zdaje się odpuszczać. Szare i krótkie dni zaczynają się rozjaśniać a przyroda budzi się do życia. Nie inaczej wygląda sytuacja na rynku motoryzacyjnym. Premiery zdają się przyspieszać i marzec zaoferuje nam kilka ciekawych propozycji.

W klasie super-samochodów będziemy mieli aż 2 premiery. Na początku marca swoje narodziny będzie miał Lamborghini Huracan Superleggera (który nie będzie dostępny w Polsce), oraz Mercedes AMG-GT R. W klasie wyższej nie lada gratkę szykuje dla nas Audi, które wprowadza na rynek nową generację flagowego cabrio – model A5/S5. Grupa VW, planuje też premierę nowego Golf’a VII 27 marca.

Jeśli jesteśmy już u naszych zachodnich sąsiadów, to warto nadmienić, że Opel planuje na 1 marca, premierę swojego miejskiego auta Karl w wersji Rocks, która charakteryzować się będzie offroad’owymi wstawkami. Skoda to kolejno aż 2 premiery w marcu – Skoda Kodiaq (pierwszy SUV od Skody) swoją premierę będzie mieć 12 marca, zaś model Octavia FL pokaże się na rynku 25 marca.

Francuzi również liczą na zawojowanie rynku swoimi nowymi modelem. Renault wprowadza na nową generację Koleos’a, zaś Peugeot nowego 5008, który stanie się teraz bardziej terenowym crossover’em, niż minivanem, jakim był do tej pory. Czyżby rosła konkurencja dla Land Rovera Discovery, który będzie miał swoją premierę pomiędzy narodzinami nowych francuskich modeli?

A jakie nowości szykują dla nas Azjaci? Swoją premierę będzie miał Nissan Micra, oraz Honda Civic w wersji 5d. Z premier to tyle, ale na pewno wiele nowości szykują dla nas Targi motoryzacyjne w Genewie, które rozpoczynają się 9 marca i potrwają do 11. Pamiętajcie, że po „zimowej” przerwie rusza też Formuła 1 – GP Australii. To wszystko już 26 marca – emocje gwarantowane.

Zainteresować mogą Cię też

Bezpieczeństwo pieszych na drogach. Czy pomysł rządu działa?

Bezpieczeństwo pieszych na drogach. Czy pomysł rządu działa?

Niebawem minie rok od wprowadzenia znowelizowanych przepisów dotyczących bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych. Czy jeden ze sztandarowych pomysłów rządu dopiął swego i mamy w końcu zmiany, które pomogą pieszym czuć się bezpieczniej „na pasach”. Okazuje się, że nie wszystko poszło tak jak zakładał rząd PIS’u, ale po kolei. Rewolucyjna zmiana, zakładała przepis, że pieszy zamierzający …

Czytaj więcej
Koniec LPG w Polsce… z rosyjskich gazociągów!?

Koniec LPG w Polsce… z rosyjskich gazociągów!?

Zacznijmy od ekonomii wracając do kwestii paliw i inflacji, która dotyka nasz kraj. Polacy coraz bardziej odczuwają na własnej skórze wszelakiej maści drożyznę. Ceny na wszystkie produkty oraz usługi zdążyły już znacząco wzrosnąć w ostatnich miesiącach. Drożej jest w sklepach, ale również wszelkie ceny usług poszły w górę. Drożej jest też na stacjach paliw i …

Czytaj więcej
Sprzedaż opon w Polsce. Czy rośnie świadomość kierowców?

Sprzedaż opon w Polsce. Czy rośnie świadomość kierowców?

Dziś czas na wlanie trochę optymizmu w nasze zmotoryzowane serca. Ostatnio pisaliśmy o dość pesymistycznych sprawach, dlatego czas przerwać tę złą passę. Aby to uczynić, przenieśmy się na chwilę na rynek … oponiarski. Okazuje się, że świadomość Polskich kierowców na temat roli ogumienia dla poprawy bezpieczeństwa na drogach wzrasta. Świadczyć o tym mają wyniki sprzedaży …

Czytaj więcej

ul. J. Wybickiego 48, 84-207 Bojano

Poniedziałek – Piątek : 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

+48 58 676 20 20 biuro@fred.com.pl

Aleja Zwycięstwa 175, 81-521 Gdynia Orłowo

Poniedziałek – Piątek : 6.30 – 21.30
Sobota: 8.00 – 14.00

+48 58 622 13 36 biuro@fred.com.pl