Przejdź do treści
Premiery na marzec

Premiery na marzec

Zima powoli zdaje się odpuszczać. Szare i krótkie dni zaczynają się rozjaśniać a przyroda budzi się do życia. Nie inaczej wygląda sytuacja na rynku motoryzacyjnym. Premiery zdają się przyspieszać i marzec zaoferuje nam kilka ciekawych propozycji.

W klasie super-samochodów będziemy mieli aż 2 premiery. Na początku marca swoje narodziny będzie miał Lamborghini Huracan Superleggera (który nie będzie dostępny w Polsce), oraz Mercedes AMG-GT R. W klasie wyższej nie lada gratkę szykuje dla nas Audi, które wprowadza na rynek nową generację flagowego cabrio – model A5/S5. Grupa VW, planuje też premierę nowego Golf’a VII 27 marca.

Jeśli jesteśmy już u naszych zachodnich sąsiadów, to warto nadmienić, że Opel planuje na 1 marca, premierę swojego miejskiego auta Karl w wersji Rocks, która charakteryzować się będzie offroad’owymi wstawkami. Skoda to kolejno aż 2 premiery w marcu – Skoda Kodiaq (pierwszy SUV od Skody) swoją premierę będzie mieć 12 marca, zaś model Octavia FL pokaże się na rynku 25 marca.

Francuzi również liczą na zawojowanie rynku swoimi nowymi modelem. Renault wprowadza na nową generację Koleos’a, zaś Peugeot nowego 5008, który stanie się teraz bardziej terenowym crossover’em, niż minivanem, jakim był do tej pory. Czyżby rosła konkurencja dla Land Rovera Discovery, który będzie miał swoją premierę pomiędzy narodzinami nowych francuskich modeli?

A jakie nowości szykują dla nas Azjaci? Swoją premierę będzie miał Nissan Micra, oraz Honda Civic w wersji 5d. Z premier to tyle, ale na pewno wiele nowości szykują dla nas Targi motoryzacyjne w Genewie, które rozpoczynają się 9 marca i potrwają do 11. Pamiętajcie, że po „zimowej” przerwie rusza też Formuła 1 – GP Australii. To wszystko już 26 marca – emocje gwarantowane.

Zainteresować mogą Cię też

Niebezpieczeństwo na drodze! Winni są starzy czy młodzi?

Niebezpieczeństwo na drodze! Winni są starzy czy młodzi?

Wypadki drogowe w każdym kraju stanowią poważny problem społeczny. W Polsce dane statystyczne wskazują jedną grupę szczególnie narażoną na to ryzyko – młodych kierowców. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego oraz Komendy Głównej Policji, młodzi kierowcy między 18 a 24 rokiem życia są odpowiedzialni za największą część wypadków drogowych. W zeszłym roku wskaźnik liczby wypadków na …

Czytaj więcej
Najpopularniejsze auto 2023 roku? Spore zaskoczenie…

Najpopularniejsze auto 2023 roku? Spore zaskoczenie…

Nasze obserwacje rynku motoryzacyjnego opisywane we wcześniejszych wpisach dowodzą, że mimo usilnych prób ze strony Unii Europejskiej rynek aut elektrycznych nie chce rosnąć tak, jak założyli to sobie włodarze starego kontynentu. Tymczasem spływają do nas coroczne dane zebrane przez JATO Dynamics, które pokazują jaki samochód był najczęściej kupowany w roku 2023 przez konsumentów i … …

Czytaj więcej
Podsumowanie ubiegłego roku na rynku aut używanych

Podsumowanie ubiegłego roku na rynku aut używanych

Odpocznijmy od nowych przepisów i straszenia kierowców kolejnymi podatkami i opłatami, za to, że w ogóle mogą się przemieszczać po drogach. Dziś przyjrzymy się temu co bardzo lubimy. Ocenimy jak zmieniają się trendy Polaków na używane auta. Tu jak się okazuje mamy kilka ciekawych zjawisk… ale też sa miejsca, gdzie nie obserwujemy za dużych zmian. …

Czytaj więcej

ul. J. Wybickiego 48, 84-207 Bojano

Poniedziałek – Piątek : 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

+48 58 676 20 20 biuro@fred.com.pl

Aleja Zwycięstwa 175, 81-521 Gdynia Orłowo

Poniedziałek – Piątek : 7.30 – 21.00
Sobota: 8.00 – 14.00

+48 58 622 13 36 +48 609 888 505 biurogdynia@fred.com.pl