Przejdź do treści
Premiery na marzec

Premiery na marzec

Zima powoli zdaje się odpuszczać. Szare i krótkie dni zaczynają się rozjaśniać a przyroda budzi się do życia. Nie inaczej wygląda sytuacja na rynku motoryzacyjnym. Premiery zdają się przyspieszać i marzec zaoferuje nam kilka ciekawych propozycji.

W klasie super-samochodów będziemy mieli aż 2 premiery. Na początku marca swoje narodziny będzie miał Lamborghini Huracan Superleggera (który nie będzie dostępny w Polsce), oraz Mercedes AMG-GT R. W klasie wyższej nie lada gratkę szykuje dla nas Audi, które wprowadza na rynek nową generację flagowego cabrio – model A5/S5. Grupa VW, planuje też premierę nowego Golf’a VII 27 marca.

Jeśli jesteśmy już u naszych zachodnich sąsiadów, to warto nadmienić, że Opel planuje na 1 marca, premierę swojego miejskiego auta Karl w wersji Rocks, która charakteryzować się będzie offroad’owymi wstawkami. Skoda to kolejno aż 2 premiery w marcu – Skoda Kodiaq (pierwszy SUV od Skody) swoją premierę będzie mieć 12 marca, zaś model Octavia FL pokaże się na rynku 25 marca.

Francuzi również liczą na zawojowanie rynku swoimi nowymi modelem. Renault wprowadza na nową generację Koleos’a, zaś Peugeot nowego 5008, który stanie się teraz bardziej terenowym crossover’em, niż minivanem, jakim był do tej pory. Czyżby rosła konkurencja dla Land Rovera Discovery, który będzie miał swoją premierę pomiędzy narodzinami nowych francuskich modeli?

A jakie nowości szykują dla nas Azjaci? Swoją premierę będzie miał Nissan Micra, oraz Honda Civic w wersji 5d. Z premier to tyle, ale na pewno wiele nowości szykują dla nas Targi motoryzacyjne w Genewie, które rozpoczynają się 9 marca i potrwają do 11. Pamiętajcie, że po „zimowej” przerwie rusza też Formuła 1 – GP Australii. To wszystko już 26 marca – emocje gwarantowane.

Zainteresować mogą Cię też

Jaka marka najczęściej wzywa Klientów na akcje serwisowe?

Jaka marka najczęściej wzywa Klientów na akcje serwisowe?

Ciekawych informacji na temat motoryzacji, dostarcza nam Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, czyli mówiąc prościej UOKiK’u. Wydawać by się mogło, że jest to jedna z ostatnich stron, która mogłaby podsunąć ciekawostki z branży, ale tym razem nic bardziej mylnego. Naszym oczom ukazało się zestawienie dotyczących akcji serwisowych w Polsce za ostatni kwartał. Na stronie Urzędu …

Czytaj więcej
Polska jako kraj ogromnej liczby samochodów

Polska jako kraj ogromnej liczby samochodów

Dziś ponownie wraca do nas temat lubianych przez nas statystyk. Nie raz okazywało się, że potrafimy znacząco się w nich wyróżniać. Nie inaczej zdaje się być w dzisiejszym wpisie. Gdy zastanowimy się szerzej, to okaże się, że owe statystyki mogą odzwierciedlać u nas tzw. Efekt domina. Spieszymy z wyjaśnieniem o co w tym wszystkim chodzi. …

Czytaj więcej
To już pewne. System ISA obowiązkowy w nowych samochodach od 2022 roku.

To już pewne. System ISA obowiązkowy w nowych samochodach od 2022 roku.

Jakiś czas temu pisaliśmy na blogu o nowych systemach bezpieczeństwa, których instalacje Unia Europejska chce wymusić na producentach samochodów. Jednym z takich systemów był właśnie wspomniany w tytule ISA – czyli „inteligentny asystent prędkości”. Dziś chcieliśmy poinformować, że Unia dopięła swego i owy asystent będzie obowiązkowo montowany od 2022 roku we wszystkich nowych pojazdach osobowych, …

Czytaj więcej

ul. J. Wybickiego 48, 84-207 Bojano

Poniedziałek – Piątek : 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

+48 58 676 20 20 biuro@fred.com.pl

Aleja Zwycięstwa 175, 81-521 Gdynia Orłowo

Poniedziałek – Piątek : 6.30 – 21.30
Sobota: 8.00 – 14.00

+48 58 622 13 36 biuro@fred.com.pl