Przejdź do treści
Premiery na marzec

Premiery na marzec

Zima powoli zdaje się odpuszczać. Szare i krótkie dni zaczynają się rozjaśniać a przyroda budzi się do życia. Nie inaczej wygląda sytuacja na rynku motoryzacyjnym. Premiery zdają się przyspieszać i marzec zaoferuje nam kilka ciekawych propozycji.

W klasie super-samochodów będziemy mieli aż 2 premiery. Na początku marca swoje narodziny będzie miał Lamborghini Huracan Superleggera (który nie będzie dostępny w Polsce), oraz Mercedes AMG-GT R. W klasie wyższej nie lada gratkę szykuje dla nas Audi, które wprowadza na rynek nową generację flagowego cabrio – model A5/S5. Grupa VW, planuje też premierę nowego Golf’a VII 27 marca.

Jeśli jesteśmy już u naszych zachodnich sąsiadów, to warto nadmienić, że Opel planuje na 1 marca, premierę swojego miejskiego auta Karl w wersji Rocks, która charakteryzować się będzie offroad’owymi wstawkami. Skoda to kolejno aż 2 premiery w marcu – Skoda Kodiaq (pierwszy SUV od Skody) swoją premierę będzie mieć 12 marca, zaś model Octavia FL pokaże się na rynku 25 marca.

Francuzi również liczą na zawojowanie rynku swoimi nowymi modelem. Renault wprowadza na nową generację Koleos’a, zaś Peugeot nowego 5008, który stanie się teraz bardziej terenowym crossover’em, niż minivanem, jakim był do tej pory. Czyżby rosła konkurencja dla Land Rovera Discovery, który będzie miał swoją premierę pomiędzy narodzinami nowych francuskich modeli?

A jakie nowości szykują dla nas Azjaci? Swoją premierę będzie miał Nissan Micra, oraz Honda Civic w wersji 5d. Z premier to tyle, ale na pewno wiele nowości szykują dla nas Targi motoryzacyjne w Genewie, które rozpoczynają się 9 marca i potrwają do 11. Pamiętajcie, że po „zimowej” przerwie rusza też Formuła 1 – GP Australii. To wszystko już 26 marca – emocje gwarantowane.

Zainteresować mogą Cię też

Fotoradary! Co potrafią i dokąd zmierza technologia. Część I.

Fotoradary! Co potrafią i dokąd zmierza technologia. Część I.

W dzisiejszym wpisie znowu poruszymy temat fotoradarów. Zrobimy to jednak zupełnie inaczej niż zdarzało nam się do tej pory. Nie będziemy pisać o statystykach i informacjach, gdzie pojawią się nowe słupki wzdłuż naszych dróg. Dziś przyjrzymy się temu, co potrafią współczesne radary (na polskich drogach) i czy nadal są tylko elementem wspomagającym funkcjonariuszy policji. Kto …

Czytaj więcej
E-Billboardy przyszłością szlaków drogowych?

E-Billboardy przyszłością szlaków drogowych?

Odpocznijmy trochę od nowych przepisów, mandatów i szalonych pomysłów Unii Europejskiej. Dziś przenieśmy się w temat przyszłości i jej niecodziennych pomysłów na „umilanie” nam życia. Kto z nas jechał kiedyś na wakacje do Zakopanego i w Poroninie nie zauważył żadnego Billboard’u przy drodze? Z pewnością ciężko znaleźć taką osobę bo Zakopane i okolice słyną z …

Czytaj więcej
Podatek od aut spalinowych. Nie chcesz elektryka? To płać!

Podatek od aut spalinowych. Nie chcesz elektryka? To płać!

Wyniki sprzedaży samochodów elektrycznych zdają się nie zadowalać europejskich włodarzy, dlatego na horyzoncie pojawia się kolejna „zachęta” dla kierowców posiadających samochód spalinowy. Mowa o nowym podatku, który pojawi się pod koniec 2024 roku i uderzy po kieszeniach… oczywiście najbiedniejszych. Przy czym każdy fan płynnego paliwa odczuje jego skutki w swoim portfelu. Zacznijmy od początku. Prawie …

Czytaj więcej

ul. J. Wybickiego 48, 84-207 Bojano

Poniedziałek – Piątek : 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

+48 58 676 20 20 biuro@fred.com.pl

Aleja Zwycięstwa 175, 81-521 Gdynia Orłowo

Poniedziałek – Piątek : 7.30 – 21.00
Sobota: 8.00 – 14.00

+48 58 622 13 36 +48 609 888 505 biurogdynia@fred.com.pl