Przejdź do treści
O firmie

O firmie

FRED CENTRUM OBSŁUGI POJAZDÓW

Fred – Centrum Obsługi Pojazdów to autoryzowany Partner Bosch Service i jeden z największych niezależnych serwisów samochodowych w Trójmieście. Kompleksowa oferta, rozbudowane zaplecze narzędziowe i wykwalifikowany personel pozwalają nam od ponad 12 lat świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jako użytkownicy samochodów, często stajemy przed dylematem wyboru odpowiedniego serwisu. Niektórych z nas przyciągają atuty potężnych firm motoryzacyjnych. Kampanie reklamowe ukazujące uśmiechniętych mechaników i właścicieli pojazdów, promocyjne akcje serwisowe, czy piękne budynki z dużymi parkingami obok nich. Alternatywą dla pozostałej części zmotoryzowanych są małe i średnie serwisy samochodowe, gdzie Klient traktowany jest bardziej personalnie, a stawki za roboczogodzinę są zdecydowanie niższe niż u dużych konkurentów. Jakość świadczonych usług w tych miejscach jest jednak na różnym poziomie. Jak więc znaleźć złoty środek przy wyborze serwisu dla swojego auta?

Fred – Centrum Obsługi Pojazdów, stanowi dobre połączenie zalet zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw. Pracujemy w gronie wykwalifikowanych ludzi, którzy sukcesywnie odbywają branżowe szkolenia. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Fakt, że jesteśmy firmą prywatną, pozwala nam na utrzymywanie bliskich relacji z Klientem i budowanie jego zaufania wobec naszej firmy. Tym sposobem łączymy profesjonalizm wysoce wyspecjalizowanych i autoryzowanych serwisów z kameralną i przyjazną atmosferą, jaką można uświadczyć w mniejszych firmach. Ceny naszych usług stanowią bardzo dobrą alternatywę dla wielkich sieciowych warsztatów.

Jesteśmy na rynku już ponad 12 lat. Od samego początku prowadzenia działalności cały czas staramy się rozwijać. Zaczynaliśmy jako mały warsztat mieszczący się w Gdyni przy ulicy Wielkopolskiej. Od zawsze byliśmy nastawieni przede wszystkim na wysoki poziom świadczonych usługi i zadowolenie Klienta. To przełożyło się na wymierne rezultaty w postaci ogromnej bazy Stałych Klientów. Lata pracy pozwoliły nam zdobyć większe doświadczenie w sprawach mechaniki pojazdowej, wprowadzić system szkoleń dla naszych pracowników, oraz zakupić najnowszy sprzęt do ich pracy. W końcu po kilku latach, mogliśmy zmienić lokalizację naszej firmy, aby zdobyć większe możliwości dalszego rozwoju. W roku 2012 staliśmy się w końcu serwisem z prawdziwego zdarzenia – z nowoczesnym zapleczem techniczno-naprawczym i powierzchnią ponad 1000 m2 do wykorzystania. Oferujemy naszym Klientom nowocześnie wyglądający budynek, przytulne i dobrze wyposażone wnętrze oraz komfortową poczekalnię. Pyszna kawa i herbata, oraz odrobina słodkości umilają czas spędzany w naszym serwisie. Nie mniej to wszystko oczywiście zalety drugoplanowe. Najistotniejsza kwestia to nasza załoga. Zarówno pracownicy Biura Obsługi Klienta jak i diagności i mechanicy to profesjonaliści w branży. W ich ręce ze spokojem i bez obaw można oddać auto każdej marki. Jakość w przystępnej cenie? Zdecydowanie TAK.

Cele postawione sobie przez nas na przed laty, pozostały niezmienne. Prywatny kapitał, zadowolenie Klienta i pasja motoryzacyjna to nasze najważniejsze pryncypia. Ceny, to złoty środek warunków panujących na trójmiejskim rynku. Mamy taką strategię, ponieważ chcemy, aby nasz serwis wyznaczał standardy. Dążymy do tego, aby obsługiwać wszystkie samochody, bez względu na ich wiek. Te najnowsze, których właściciele z jakichś przyczyn nie chcą serwisować w autoryzowanych punktach napraw oraz te stare, których niejednokrotnie wartość napraw przekracza wartość całkowitą auta. Dzięki takiemu podejściu do prowadzenia biznesu, zawsze znajduje się u nas mnóstwo aut czekających na naszą interwencję.

Ilość samochodów na placu przed firmą to dla nas jeden z wyznaczników zaufania wśród ludzi. Mając pełne ręce pracy, możemy być świadomi tego, że Klienci wracają do nas i chętnie korzystają z usług serwisu. Tych w naszej ofercie nie brakuje i pod tym względem możemy mianować się jednym z liderów na Trójmiejskim rynku motoryzacyjnym. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, sporą liczbę podnośników gotowych zawsze przyjąć auto na stanowisko, personel wykwalifikowanych mechaników, diagnostów i elektryków. Serwis pracuje w godzinach 8.00 – 18.00 co znacząco wpływa na komfort współpracy z Klientem. Oczywiście na wszystkie usługi udzielamy gwarancji. Dodatkowo posiadamy własną stację diagnostyczną i jesteśmy członkami Państwowej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, co wiąże się z uczestnictwem w szkoleniach związanych z aktualizacją wiedzy technicznej jak i przepisów obowiązujących na stacjach.

Paletę naszych usług otwiera właśnie wyżej wspomniana Stacja Kontroli Pojazdów. Clou naszej działalności to oczywiście mechanika pojazdów osobowych. Wulkanizacja i profesjonalny serwis klimatyzacji to kolejne z punktów naszej oferty. Problemy związane z elektryką auta również nie są nam obce i prowadzimy diagnostykę, serwis oraz naprawę podzespołów elektrycznych i elektronicznych. Czy to wystarczy, żeby przekonać do nas niezdecydowanych klientów? Możemy jeszcze dodać, że prowadzimy sklep z częściami, usługi montażu i serwis alarmów samochodowych, pomoc drogową 24h/7 oraz wypożyczalnię samochodów. Wystarczy? Zapomnieliśmy już chyba tylko o przechowalni opon oraz usłudze przeglądu auta przed zakupem. To chyba komplet. Oczywiście nie licząc pomysłów, które jeszcze chcemy wprowadzić do naszej oferty w przyszłości. Jak widać, nie bezpodstawnie piszemy o szerokim wachlarzu naszych usług.

Świadomość obcowania z prywatną firmą, pozwala naszym Klientom poczuć indywidualne podejście do jego problemów. Potrafimy również szybko reagować na wszystkie zgłaszane problemy, co różni nas zdecydowanie od wielkich sieciowych konkurentów. Dzięki swojemu doświadczeniu w branży jesteśmy przekonani, że dobra jakość i cena mogą iść w parze. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego serwisu i skorzystania z naszych usług.

Zainteresować mogą Cię też

Niebezpieczeństwo na drodze! Winni są starzy czy młodzi?

Niebezpieczeństwo na drodze! Winni są starzy czy młodzi?

Wypadki drogowe w każdym kraju stanowią poważny problem społeczny. W Polsce dane statystyczne wskazują jedną grupę szczególnie narażoną na to ryzyko – młodych kierowców. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego oraz Komendy Głównej Policji, młodzi kierowcy między 18 a 24 rokiem życia są odpowiedzialni za największą część wypadków drogowych. W zeszłym roku wskaźnik liczby wypadków na …

Czytaj więcej
Najpopularniejsze auto 2023 roku? Spore zaskoczenie…

Najpopularniejsze auto 2023 roku? Spore zaskoczenie…

Nasze obserwacje rynku motoryzacyjnego opisywane we wcześniejszych wpisach dowodzą, że mimo usilnych prób ze strony Unii Europejskiej rynek aut elektrycznych nie chce rosnąć tak, jak założyli to sobie włodarze starego kontynentu. Tymczasem spływają do nas coroczne dane zebrane przez JATO Dynamics, które pokazują jaki samochód był najczęściej kupowany w roku 2023 przez konsumentów i … …

Czytaj więcej
Podsumowanie ubiegłego roku na rynku aut używanych

Podsumowanie ubiegłego roku na rynku aut używanych

Odpocznijmy od nowych przepisów i straszenia kierowców kolejnymi podatkami i opłatami, za to, że w ogóle mogą się przemieszczać po drogach. Dziś przyjrzymy się temu co bardzo lubimy. Ocenimy jak zmieniają się trendy Polaków na używane auta. Tu jak się okazuje mamy kilka ciekawych zjawisk… ale też sa miejsca, gdzie nie obserwujemy za dużych zmian. …

Czytaj więcej

ul. J. Wybickiego 48, 84-207 Bojano

Poniedziałek – Piątek : 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

+48 58 676 20 20 biuro@fred.com.pl

Aleja Zwycięstwa 175, 81-521 Gdynia Orłowo

Poniedziałek – Piątek : 7.30 – 21.00
Sobota: 8.00 – 14.00

+48 58 622 13 36 +48 609 888 505 biurogdynia@fred.com.pl